Přeskočit na hlavní obsah

Poskytnutí informace o existenci sítí

Informace o poloze vodohospodářské infrastruktury vám poskytneme prostřednictvím Vyjadřovacího portálu. Po přihlášení do portálu zadáte žádost a mapu se zakreslením sítí vám pošleme na e-mail zpravidla během 1 – 3 dnů. Informace o sítích lze získat také osobní návštěvou pracoviště Technické dokumentace (budova B areálu BVK). Pro více informací se nám můžete ozvat na tel. +420 543 433 130.

Vyjadřovací portál

Vyjádření k projektové dokumentaci

Pro získání stanoviska k projektové dokumentaci je potřeba dokumentaci dodat do BVK v tištěné podobě. Rádi vám poskytneme i bezplatnou konzultaci ještě před odesláním žádosti, kterou si můžete zajistit na tel. +420 543 433 111 (ústředna). Vyjádření vydáváme k projektu vodovodní nebo kanalizační přípojky, k prodloužení vodovodu nebo kanalizace pro veřejnou potřebu, k umístění sítí technického vybavení nebo k dalším objektům (např. rodinné domy, garáže, rekonstrukce rodinných domů, sázení stromů apod).

Potřebuji vyjádření BVK

Objednání vodovodní přípojky

Pokud máte v ruce všechny potřebné dokumenty ke zřízení vodovodní přípojky, můžete si objednat termín uzavření smlouvy na realizaci vodovodní přípojky. Provést rezervaci je snadné, nemusíte se registrovat ani přihlašovat, jen si vyberete volný termín a zadáte vaše kontaktní údaje. Termín realizace vodovodní přípojky si domluvíte v BVK při uzavření smlouvy. Obvykle provedeme zhotovení přípojky do týdne.

Objednat