Zákazníkům

Dejte si pozor na podvodníky

Nedejte příležitost podvodníkům krást ve Vašich domech

Při pracovní návštěvě zaměstnanců naší společnosti ve Vaší nemovitosti, dodržujte  následující pravidla:

Vždy vyžadujte identifikaci, než vpustíte cizího člověka do domu.

Zaměstnanci Brněnských vodáren a kanalizací, a.s. zajišťující odečet vodoměrů mají tzv. Osobní průkaz, kde je uvedeno jméno, příjmení a osobní číslo a jsou povinni se jimi na vyžádání prokázat. Oděni jsou do modrých pracovních oděvů s vyznačeným logem společnosti a osobním číslem zaměstnance.
U většiny odběratelů provádí zaměstnanci Brněnských vodáren a kanalizací, a.s. odečty vodoměrů v pololetních intervalech, obytné domy měsíčně. Zaměstnanci odečítají pouze hlavní fakturační měřidla. Bytové vodoměry odečítají např. bytová družstva nebo majitelé nemovitostí.
Jste-li na pochybách a chcete-li si ověřit identitu, než někoho vpustíte do domu, zavolejte do naší společnosti, telefonní číslo  543 433 111 (nonstop) a uveďte osobní číslo nebo jméno zaměstnance.
Zaměstnanci Brněnských vodáren a kanalizací, a.s. zajišťující výměnu vodoměrů, odebírání kontrolního vzorku vody mají služební průkaz a jsou povinni se jím prokázat.
Jste-li na pochybách a chcete-li si ověřit identitu, než někoho vpustíte do domu, zavolejte do naší společnosti, telefonní číslo 543 433 111 a uveďte jméno zaměstnance a jeho osobní číslo. Pokud se identifikace nepotvrdí, nepouštějte nikoho do domu.